درصد ایران توافق خارجی آمریکا کره شمالی

درصد: ایران توافق خارجی آمریکا کره شمالی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات من 30 سال است در شرایط کنونی استقلال مربیگری می‌کنم/ هر مربی کنار زمین شلوغ می

به گزارش ایلنا، مجید جلالی با حضور در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با استقلال اظهار داشت: با ذهن کاملا امیدوار و امیدوار و روحیه اوج می خواهیم لیگ تازه را شروع ک

من 30 سال است در شرایط کنونی استقلال مربیگری می‌کنم/ هر مربی کنار زمین شلوغ می

جلالی: من 30 سال است در شرایط کنونی استقلال مربیگری می کنم/ هر مربی کنار زمین شلوغ می کند از داوری سود می برد

عبارات مهم : خارجی

سرمربی پیکان در مورد تقابل تیمش برابر استقلال در هفته نخست لیگ صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی با حضور در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با استقلال اظهار داشت: با ذهن کاملا امیدوار و امیدوار و روحیه اوج می خواهیم لیگ تازه را شروع کنیم. ما دوره آماده سازی خوبی در طول تعطیلات داشتیم. 8-7 بازیکن از جمع ما جدا شدند ولی بیش از پیش به این تیم امیدوارم. فرزند های ما می خواهند جلوی استقلال ثابت کنند که بهتر از گذشته هستند و این را در زمین به خوبی نشان خواهند داد.

وی در مورد اینکه گفته می شود استقلال نفرات با کیفیت خود را از دست داده و ضعیف شده است هست، افزود: ما اسیر فضاسازی ها نمی شویم، مورد نیاز است یادآوری کنم استقلال تیم کوچکی نیست که با 2-3 بازیکن از دست داده کیفیتش پایین بیاید. فصل گذشته هفته 29 با این تیم بازی کردیم و من 7 بازیکن مهم خودم را نداشتم ولی بازی کردیم و خوب بازی کردیم و تا دقیقه 94 هم بازی مساوی بود. اگر استقلال یک بازی در این شرایط قرار گرفته است من 30 سال در چنین موقعیتی کار می کنم.فردا اکثر بازیکنان استقلال حضور دارند و خواهشی که دارم این است که تلاش نکنید بازی را لوث کنید.

من 30 سال است در شرایط کنونی استقلال مربیگری می‌کنم/ هر مربی کنار زمین شلوغ می

سرمربی پیکان در مورد اوضاع داوری های لیگ گفت: من قبلاً هم اشاره کرده بودم که مسئولیت کمیته داوران بسیار سنگین است چون همانطور که قبلا گفتم باوری در بین مربیان ایجاد شده است که به لیگ های پایه و تیم های پایین تر هم سرایت کرده که اگر مربی در کنار زمین شلوغ کاری کند سود می برد و این جهت آینده فوتبال ما خطرناک هست. ما باید از این عنوان جلوگیری کنیم و از لیگ برتر باید شروع شود. خواهش من از کمیته داوران این است که در این زمینه خیلی نیرومند وارد عمل شود که منِ مربی فکر نکنم با شلوغ کردن کنار زمین سود می کنم.

جلالی در پاسخ به این پرسش که فکر می کند شرایط استقلال با توجه به تغییرات زیاد چگونه هست، گفت: هر لحظه این را بدانید تیم معمولی را هم پیراهن استقلال بر تنش کنید پارامترهای موفقیت بیشتری دارد و پرسپولیس هم این خصوصیت را دارد. پارامترهای این دو تیم بیش از تیم های دیگر است و مجبورند که هر لحظه خوب باشند. هیچ وقت تیم های بزرگ درگیر جدایی 3-2 بازیکن نمی شوند.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی با حضور در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با استقلال اظهار داشت: با ذهن کاملا امیدوار و امیدوار و روحیه اوج می خواهیم لیگ تازه را شروع ک

وی در آخر با اشابه به جدایی 2 بازیکن خارجی فصل گذشته این تیم عنوان کرد: پروسه آشنایی روی بازیکن خارجی خیلی ضعیف هست. مثلاً فیلم بازی بازیکنان را در اختیار من قرار می دهند و من هم رزومه اش را از اینترنت می بینم. شما نمی توانی به شش ماه یا یک سال قبل بازیکن نگاه کنی. زیاد این نفرات خودشان و مدیر برنامه هایشان راضی به تمرین برابر ما نمی شوند و به همین علت بازیکنان با کیفیت جذب نمی شوند. هر دو بازیکن سال گذشته ما مورد توجه مان بودند ولی راضی به بستن قرارداد بلند مدت نشدند و با ریال قرارداد بندند، ما نتوانستیم با دلار قرارداد ببندیم و جدا شدند. آنهم بازیکنانی که راضی به آزمون دادن هم نمی شوند.

واژه های کلیدی: خارجی | بازیکن | قرارداد | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog